Nowe władze objęły stery …

10 listopada 2011r. był dniem szczególnym nie tylko ze względu na atmosferę wspomnienia zbliżającej się rocznicy Dnia Odzyskania Niepodległości, ale z uwagi na to, iż dotychczas rządząca Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała swoje działania i przekazała władzę nowo wybranej ekipie. Pożegnano również dotychczasowe opiekunki czuwające nad uczniowskimi pomysłami - panie Karinę Szymankiewicz i Violettę Lewandowicz.

 

Najwyższy urząd objął Robert Pohl z klasy IId, który wygrał wybory i został przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego, pokonawszy konkurentów miażdżącą przewagą głosów. W toku zagorzałych dyskusji i głosowań rozdzielono pozostałe funkcje. Ukonstytuowały się także składy poszczególnych sekcji.

Nowo wybrani uczniowie niemalże od pierwszej chwili wskazywali na szeroki wachlarz pomysłów, jakie mają. Czy będą potrafili je mądrze wykorzystać, czy może poprzestaną jedynie na obietnicach przedwyborczych, okaże się już wkrótce…

Nowi opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - pan Mateusz Matysiak i pani Joanna Kabała będą ich dzielnie wspierać, a pewnie czasem i motywować, by szkoła stała się jeszcze bardziej atrakcyjną dla utalentowanych, zdolnych, pełnych pasji młodych ludzi.