Przedstawiciele klas

Skład rad klasowych.

Rok szkolny 2014/2015

 

 

1A

Wychowawca Bartkowiak Krescencja

zastępca przewodniczącego: Szymankiewicz Jakub
skarbnik: Michałowicz Wiktoria
łącznik z biblioteką: Poznański Przemysław
przewodniczący: Bartkowiak Przemysław
sekretarz: Kaźmierczak Bartosz
łącznik z biblioteką: Czemplik Antoni

 

1B

Wychowawca Czajka-Woch Małgorzata

zastępca przewodniczącej klasy: Karolczak Jakub
łącznik z biblioteką: Dąbrowska Wiktoria
przewodnicząca klasy: Wachowiak Julia
skarbnik klasowy: Janowska Karina
łącznik z biblioteką: Dopierała Julia
sekretarz: Gulcz Julia

 

1C

Wychowawca Niedźwiedzińska Danuta

z-ca przewodniczącego: Waleńska Kinga
sekretarz: Król Aleksandra
łącznik klasy z biblioteką: Rejek Tomasz
przewodniczący: Gronowska Weronika
skarbnik: Maćkowiak Michał
łącznik klasy z biblioteką: Chudy Dawid

 

1D

Wychowawca Przedlacka Monika

za-ca przewodniczącej: Ignasiak Krzysztof
przewodnicząca: Gratkowska Małgorzata
skarbnik: Łagodzińska Paulina

 

2A

Wychowawca Wencel Magdalena

Zastępca przewodniczacego: Najborowski Michał
Skarbnik: Zgoła Paulina
Przewodniczacy: Kubiak Paweł
Skarbnik: Zgoła Paulina

 

2B

Wychowawca Kabała Joanna

dekorator : Kaczmarek Julia
przewodnicząca: Marcinkowska Aleksandra
skarbnik: Wojtkowiak Paulina
łącznik z biblioteką: Leciej Aleksandra
dekorator : Chuda Dominika
zastępca przewodniczącej: Chudy Artur
skarbnik: Dolatowski Wojciech
łącznik z biblioteką: Drobińska Angelika

 

2C

Wychowawca Jurdzińska Justyna

łącznik klasy z biblioteką: Sieja Marta
z-ca przewodniczącego: Radczyk Marta
przewodniczący klasy: Mucha Mateusz
sekretarz: Przewoźny Adrian
łącznik klasy z biblioteką: Szczeblewska Maria
skarbnik: Andrzejewska Agnieszka

 

2D

Wychowawca Matysiak Mateusz

Dekoratorka sali 304: Kubera Julia
Łącznik z biblioteką: Grobelna Monika
Skarbnik: Brylczak Klaudia
Ogrodnik klasowy: Jarecki Jakub
Łącznik z biblioteką: Idczak Katarzyna
Przewodnicząca: Adamczak Oliwia
Ogrodnik klasowy: Knapp Łukasz

 

2E

Wychowawca Barton Joanna

zastępca przewodniczącego: Nowak Zofia
Łącznicy z biblioteką: Porzucek Anna
Przewodniczący: Krzyżyńska Agnieszka
Skarbnik: Mruk Patrycja
Łącznicy z biblioteką: Olejniczak Agnieszka

 

3A

Wychowawca Ratajczak Magdalena

skarbnik: Andrzejewska Zuzanna
zastępca przewodniczącego: Talarczak Natalia
przewodniczący: Szymański Dawid

 

3B

Wychowawca Szymankiewicz Karina

zastępca przewodniczącej: Chuda Dominika
skarbnik: Marciniak Katarzyna
łącznik z biblioteką: Twardowska Natalia
przewodnicząca: Wojtkowiak Agata
sekretarz: Maćkowiak Agnieszka
łącznik z biblioteką: Pelc Martyna

 

3C

Wychowawca Niedziela Justyna

z-ca przewodniczącej: Chmielarczyk Michalina
sekretarz: Frąckowiak Patrycja
przewodnicząca: Wojciechowska Julita
skarbnik: Durak Magdalena

 

3D

Wychowawca Chuda Katarzyna

Przewodnicząca: Ciszyńska Adrianna
Skarbnik: Jankowiak Zuzanna
Łącznik z biblioteką: Żurczak Anna
Z-ca przewodniczącej: Tałajczyk Natalia
Skarbnik: Szczepaniak Natalia

 

3E

Wychowawca Pospieszyńska Beata

Przewodnicząca: Kmiecik Olga
skarbnik: Jędrzejczak Alicja
zastępca przewodniczącej: Malak Krzysztof